دریافت کانال های ماهواره بدون نیاز به دیش !!

لطفا متن را زیر کامل بخوانید - در صورت خواندن متن ، نیازی به تماس  با ما و خرید این محصول نخواهید داشت !!!!!!

 

شاید تبلیغات دستگاه فوق را در ماهوراه و یا اینترنت و ...  با شرح زیر دیده باشید :

 دیگر بدون نیاز به دستگاههای بیشتر و پر دردسر می توانید به راحتی  اكثر كاناهای تلویزیونی بین المللی را با بهترین كیفیت ببینید و از زندگی بی دردسر در كنار تكنولوژی پیشرفته نهایت استفاده را بكنید!!

همه كانالهای ایرانی و بین المللی را همه جا ( منزل و محل كار ) به همراه خود داشته باشد

این دستگاه به انداره یو اس بی فلش می باشد و برای اولین بار در دنیا چنین ابزار قدرتمندی به مرحله تولید و فروش رسیده است

اولین و كوچكترین گیرنده ماهواره ای كه بدون نیاز به تلویزیون و آنتن بیش از  20000  كانال رادیویی و 5000 هزار كانال تلویزیونی بین المللی ( كانالهای جهانی )  را برای شما به ارمغان می آورد .كه از این كانالها ۶۴ تا كانالهای ایرانی روی هاتبرد و بقیه كانالها برای ماهوارهای هاتبرد و عرب ست و ترك ست و اینتر ست و نیل ست و... می باشد . در واقع شما فقط زمانی به اندازه وارد كردن فلش در پورت یو اس بی كامپیوتر جهت مشاهده همه كانالهای كشورهای دنیا را نیاز دارید.

كار كردن با این دستگاه كوچولو خیلی راحت و ساده هست این قطعه نیازی به نصب از طرف فنی كاران ندارد بعد اینكه كالا را از ما تحو.یل می گیرید به راحتی آنرا وارد یكی از پورتهای یو اس بی كرده و اتوماتیك همه كانالهای ماهواره ای را می بینید

در ضمن شما هم می توانید برنامه های دلخواه خودتان را هم ضبط كرده و بعدا مشاهده كنید

 

پیگیری کارشناسان این مجموعه در مورد دستگاه فوق را می توانید در ذیل بخوانید :

این دستگاه که تکنولوژی تولید و عرضه  آن در دنیا گویا در انحصار تعداد اندکی از مردم ایران قرار دارد ، چیزی جز یک فلش مموری معمولی که نرم افزار مخصوصی در آن ریخته شده است ، نیست ،  که با قیمتی بین 50000 تا 75000 تومان به فروش می رسد !

شما برای کار کردن با این دستگاه نیاز به اینترنت پرسرعت دارید که در تبلیغات به آن اشاره ای نمی شود و شبکه های تلویزیونی را از طریق اینترنت پر سرعت دریافت می کنید .

در اصل این دستگاه یک فلش مموری معمولی است که برنامه Internet TV در آن ریخته شده است.برنامه Internet TV یک برنامه جهت دیدن شبکه های تلویزیونی از طریق اینترنت است. 

یعنی شما با خرید این دستگاه در حقیقت یک فلش مموری می خرید و همچنین مبلغی گزاف برای یک برامه رایگان پرداخت می کنید.

 

جهت دانلود برنامه Internet TV اینجا کلیک کنید. رمز فایل : www.kohandownload.com